• slide
  • slide

Blog

Návody na Concrete5

Pro naše webové stránky nasazujeme správce obsahu Concrete5 a nyní Vám nabízíme ke stránkám návody.


DotNetNuke – DNN

Velmi význačný hráč na trhu je CMS DotNetNuke, který sice není příliš znám v České Republice (a ani není k dispozici v ČJ), ale je hlavně nasazován ve význačných společnostech jako jsou např. True Value Hardware, Bose, Cornell University, Glacier Water, Dannon, Delphi, USAA, NASCAR, Northern Health a the City of Denver.


Fotografické editory – Levné a nebo zdarma

Lidé si často myslí, že potřebují k editaci fotografií ten nejlepší program jako je např. jednička mezi fotografickými editory Adobe Photoshop, který mnohé odradí svou cenou. Je ovšem nutností, že musíte mít takto drahý program? Aby člověk zvládl základní práci s fotografiemi, nepotřebuje žádný drahý editor a důvod? V základním vybavení většiny programů pro editaci fotografií jsou retušovací nástroje, podpora RAW a filtry, které postačí na přímou úpravu, jak pro amaterské fotografy, tak i pro profesionály. V tomto článku si ve stručnosti řekneme o několika editorech fotografií, které jsou buď zdarma nebo jsou cenově dostupné.


Serif Affinity konkurence pro Adobe produkty?

Už je to nějaký čas, co společnost Serif vydala svůj grafický software pro MacOS s názvem Affinity, který nyní zahrnuje vektorový a bitmapový editor.


GetSimple CMS

Pokud potřebujete CMS, kde není potřeba databaze a je zcela open source, tak by to měl být právě GetSimple CMS.


Wordpress

WordPress je nejznámnější redakční systém na světě a plně v češtině.


Concrete5

CMS systém Concrete5 začal v roce 2003 a vytvořili jej 2 lidé – Franz Maruna a Andrew Embler.


  • 1 (aktuální)